DutriRock Blow Powder


DutriRock-Blow Powder (DR-BP) on helehall – pruunikas peen pulber, mis koosneb erilistest laavamineraalidest (töödeldud tseoliit, alumosilikaat), anorgaanilised sooladest ja CLO2 madalast kontsentratsioonist, kloordioksiidi eraldamiseks.

Placeholder

DR-BP tutvustus ja omadused


Tutvustus: DR-BP on töötatud välja teadusmeeskonna poolt ning 8-10 astmelise protsessi tulemusena. Viimaseks sammuks on toote jahvatamine peeneks pulbriks selle kuivatavate ja niiskust omavate omaduste optimeerimiseks. DR-BP sisaldab täiendavaid aineid järjepidevaks gaasilise kloordioksiidi eritumise tagamiseks väga piiratud kontsentratsiooni juures, lõhnade kontrollimiseks ja keskkonda saastavate ainete oksüdeerimiseks. Toode on kategoriseeritud ohutuna käsitlemisel ja transportimisel ning mittemürgisena keskkonnale ja eluskarjale. Antud toode pole mõeldud tarbimiseks inimeste poolt.

Omadused: Modifitseeritud katalüüsitud alumosilikaadid suudavad seonduda positiivse laenguga radikaalidega; nt. raskemetallid, mükotoksiinid ning gaasid, nagu ammoniaak ja uurea. Tseoliidid on looduslikud vulkaanilised mineraalid, mis on ühed vähestest looduses leiduvatest negatiivse laengu ja väga unikaalse struktuuriga mineraalidest. Tseoliitidel on suured, tühjad vahemikud – või puurid – mis võimaldavad ligi tõmmata, püüda ja kõrvaldada suuri, positiivselt laetud ioone. Lisaks suudavad tseoliidid imada liigset niiskust keskkonnas, kus säärane niiskus on soodsaks kasvupinnaseks kahjulikele patogeenidele. DR-BP suudab tagada järjepideva gaasilise kloordioksiidi vabanemise. See reageerib saasteainetega (viirustega jne.) ja eemaldab ebameeldivad lõhnad. Toote kasutamisest tekkivateks jääkaineteks on looduslikud mineraalid ja anorgaanilised soolad, mis pole ohtlikud ja ei tekita saastega seotud probleeme.
Dutrirock Blow Powder’i aluspõhu kestvus on umbes 3-5 nädalat, sõltuvalt sellest, kas allapanu on kuiv või märg.

DR-BP rakendusalad


  • Kasvumajades: Parandab mulla kvaliteeti istutamisel ja pärsib vetikate vohamist DR-BP on lihtsalt kasutatav ja kulutõhus.
  • Sööda tootmisel: DR-BP suurepärased kuivatavad omadused ja looduslike tseoliitide struktuuride radikaalide sidumise võime aitab optimeerida sööda kvaliteeti.
  • Allapanu desinfitseerimisel: DR-BP sobib kõikidele põrandatele ja allapanu tüüpidele. Tänu enda kuivatavatele omadustele ja pikaajalisele gaasilise kloordioksiidi vabanemisele mängib see olulist rolli kasvavate loomade keskkonnatingimuste parandamisel. See parandab ka loomade heaolu, vähendades kärbeste ja ärritavate ainete, nagu ammoniaak ja H2S, hulka.
  • Linnud: Kõik inkubaatorid, haudumislatrid, kasvatusfarmid ja kalkunifarmid – allapanu, pesakastid, haudealad jne.
  • Sead: Põrsalatrid, seasulud, kasvualad – allapanu üldlatrites, põrsalatrites jne.
  • Piimatööstus: Vasika-, karja- ja piimalaudad – allapanu, latrite põrandakate erinevas vanuseastmes karjaloomade puhul, kuivad jalavannid.
  • Teravilja-, juurvilja laod: lao põrandale- niiskuse eemaldamiseks ja desinfitseerimiseks, hallituste ennetamiseks. Clo2 toime kestab 4-6 nädalad kuival põrandal. Peale seda kloordioksiidi toime on nõrk, aga kuivatamistoime kestab edasi.
Pulber desinfitseerib mitte ainult sattumiskohta, vaid ka ümberringi olevat õhku, kaitstes ümbritsevatest patogeenidest.

Pakendid ja doseerimismahud


DR-BP pakendid on kättesaadavad 5,000 grammistes (5 kg) ja 20 kg PE hulgikottides ja Big-Bag kottides. Suurte tellimuste puhul on võimalik tellida ka teisi pakendi suuruseid. Doseerimismahud on järgnevad:

 

  • Loomasööt: Lisage 1 kg / tonni täissööda kohta
  • Aluspõhk, allapanu ja jäätmed: Laotage 50 – 75 grammi M2 kohta