Logistika

Kuidas saab Dutrioni tooteid rakendada logistika valdkonnas ?


Transpordivahenditel kui eraldiseisvatel objektidel on oma veevarustus ja -äravoolusüsteem. Transpordivahendites pakutava joogivee kvaliteet on üks neist teguritest, mis mõjutab reisijate ja logistika valdkonnas töötavate tööliste tervist. Vedela kloori kasutamine tekitab reaalseid ökoloogilisi ja tehnoloogilisi ohtusid. Üleminek veevärgivee desinfitseerimisele osooni ja ultraviolettkiirgusega ei ole täisväärtuslik alternatiiv kloorimisele, kuna nende meetodite järelmõju kestab väga lühikest aega. Nii liikuvad transpordiobjektid (erineva taseme ja otstarbega laevad) kui ka statsionaarsed transpordivaldkonna objektid (mere- ja jõesadamad, raudteejaamad, lennujaamad, suured transpordiettevõtted) on veekasutus- ja vee äravoolusüsteemide seisukohast suuresti autonoomsed üksused. See lihtsustab tunduvalt vee kloordioksiidiga töötlemise süsteemide praktilist kasutuselevõttu, kuna antud tehnoloogia on universaalne, mis tähendab, et seda saab kasutada erinevateks eesmärkideks, vähendades sellega tunduvalt investeerimis- ja ekspluatatsioonikulusid.

Dutrion kloordioksiidi peamised eelised:


Kloordioksiidi võrdlemisel teiste levinumate vahenditega (osoon, kloor, klooramiinid jmt) selgus, et selle eelis seisneb keemiliste desinfitseerijate kolme peamise kriteeriumi – biotsiidse tõhususe, stabiilsuse ja tulemuse – optimaalses suhtes. Lisaks on veel:

  • Väga tõhus (oksüdeeriv toime on 260% parem kui klooril, stabiilsus 10 korda parem, ei haju laiali).
  • Erinevalt kloorist ei reageeri kloordioksiid ammoniaagi, ammooniumi ega enamiku orgaaniliste ühenditega.
  • Kloordioksiid ei tekita kloororgaanilisi ühendeid, trihalometaane, haloäädikhappeid (HAA) ega muid orgaanilisi ega kantserogeenseid ühendeid.
  • Eemaldab tõhusalt biokile ja lima ning hoiab ära nende taastekke joogi- ja tööstusveevärgisüsteemides.
  • Kerge ja ohutu pulberjas koostis, mida on lihtne kasutada, hoiustada ja transportida.
  • Komponentide pikk säilivusaeg kinnises pakendis (5 aastat);